رفتن به مطلب
پرسش و پاسخ گل من و تو
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

گل گندمی ابلق

ارسال های توصیه شده

سلا.وقت بخیر.این گل گندمی من اول خیلی سرحال بود.موقع ابیاری اب از زیرش بیرون میامد.بعد تعویض گلدان.دیگه اب خارج نمیشه.گل رو با همون خاکش داخل یه گلدون بایک سایز بزرگتر گذاشتم.فقط گوشه هاش خاک ریختم.خاک خریداری شده.پنجره جنوبی بود.غبار پاشی رو هرروز انجام میدادم.هروقت خاکش خشک میشد ابیاری میشد.البته خاکش انقدر سفت بود که نمیشد چیزی داخلش کرد تا تست خشکی انجام بشه‌.ساکن تفرش هستم.ممنونم ار کمک شما

۲۰۲۱۰۹۰۵_۰۰۵۴۱۰.jpg

۲۰۲۱۰۹۰۵_۰۰۵۳۵۸.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر سایت

سلام. سوراخ های زیر گلدان رو با یه سیخ چوبی یا فلزی یبار باز کنید شاید گرفته شده، آبیاری رو در حد همون یک الی دو لیوان انجام بدین در حدی آبیاری نکنید که از زیر گلدان خارج بشه و چک کنید که خاک خشک شده باشه. چون با خاک سفتی که داره آب رو جذب میکنه و همین خیس بودن این مشکل رو به وجود اورده.

لینک ارسال

ممنونم از شما.فروشنده چندتا سنگ زیر گلدون گذاشته بود برا زهکشی.باید اوناروخارج کنم؟سوراخ گلدان رو بسته.آیا قارچ کش استفاده بشه براش بهتر میشه.؟ گلدان روبه جای پرنورتر انتقال دادم.هنوز بی حاله برگها.کم رنگ.

لینک ارسال

• مدیر سایت

خواهش میکنم عزیزم. نه فقط در این صورت باید حتما خاک رو چک کنی هر وقت تا عمق 3-4سانتی خشک بود آبیاری کنید مشکلش درست میشه برگ های قهوه ای رو هم از گیاه جدا کنید. در جای نورگیر قرار بدین ولی فعلا جایی که تابش نور خیلی شدید باشه قرارش ندین.

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...