رفتن به مطلب
پرسش و پاسخ گل من و تو
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آفت محبوبه شب

پیام توسط مدیر انجمن گل من و تو افزوده شد,

سلام این آفت بسیار سرسخته باید سم پاشی رو تکرار کنید تا از بین بره کامل ، اگر دو بار هم تکرار کردین و کمتر نشد سم رو عوض کنید و از مالاتیون و یا کنفیدور استفاده کنید.

پیام توسط مدیر انجمن گل من و تو افزوده شد,

من از سم کنفیدور برای این آفت جواب گرفتم شما بهتره با گوش پاک کن اول گیاه رو پاکسازی کنید تا جایی که میتونید بعد از سم کنفیدور به صورت آبیاری و سم پاشی استفاده کنید. تا وقتی گیاه سالم نشده با فاصله 10 روز تکرار کنید.

ارسال های توصیه شده

سلام، محبوبه شب من مدتی هست آفت زده و از سم دیازینون هم استفاده کردم ولی اثری نداشته. برای این آفت از چه سم و روشی می‌شه استفاده کرد؟ 

ممنون 

IMG_20210914_080236.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر سایت

سلام آفت شپشک آرد آلود هست. سم دیازینون هم جواب میده چند بار سم پاشی انجام دادین؟ از سم مالاتیون و یا کنفیدور هم میتونید استفاده کنید.

فقط گیاه مریض رو حتما از سایر گیاهان جدا کنید و اجازه بدین دوران قرنطینشو تا وقتی که آفتش کامل از بین بره سپری کنه.

لینک ارسال

22 ساعت قبل، مدیر انجمن گل من و تو گفته است:

سلام آفت شپشک آرد آلود هست. سم دیازینون هم جواب میده چند بار سم پاشی انجام دادین؟ از سم مالاتیون و یا کنفیدور هم میتونید استفاده کنید.

فقط گیاه مریض رو حتما از سایر گیاهان جدا کنید و اجازه بدین دوران قرنطینشو تا وقتی که آفتش کامل از بین بره سپری کنه.

سلام، دو بار با فاصله یک هفته سم‌پاشی کردم

لینک ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...