رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
فتانه مهمان

هاورتيا

پست های پیشنهاد شده

فتانه مهمان   

مهمان

فتانه مهمان

سلام خسته نباشيد.ببخشيد چندتا برگ وسطيه هاورتياي من كلا جدا شده .پايينشون زرد شدو كنده شد.منم دوباره جدا زدمشون تو خاك باز.فايده داره؟علتش چيه؟اب زياد؟تو زمستون چقد بايد اب بدم بهشون؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مدیر انجمن گل من و تو    26

مدیر سایت

سلام وقت بخیر کاش عکس ارسال میکردید تا بتونیم بهتر نظر بدیم ولی در کل مشکلاتی که گفتید از آبیاری زیاد و یا جمع شدن آب در گلدان هست حتما زهکشی رو بررسی کنید و زمانی که خاک گلدان کاملا خشک شده بسته به گلدان شما مثلا گلدانی با ارتفاع 8 سانتی متر دارید اجازه بدین تا عمق 3 سانتی متری خشک بشه و مجدد آبیاری کنید. اگر این روش آبیاری که بهتون گفتم رو انجام بدید تابستان با زمتسان فرقی نداره.

بزرگ ترین اشتباه تعیین زمان برای آبیاری هست که هر یاه بسته به محلی که در آن هست زمان خشک شدن خاک متفاوتی دارد.

قسمت های پوسیده رو کاملا جدا کنید و مجدد در یک خاک سبک با رطوبت کم قرار بدید تا ریشه بزنه آموزش زیر رو حتما ببنید برای کاکتوس ها هست.

تکثیر کاکتوس پوسیده

لینک به ارسال
فتانه مهمان   

مهمان

فتانه مهمان

والا من سعي كردم خاكش كه خشك بشه اب بهش بدم.نميدونم ديگه.چطور ميشه عكس بفرستم؟ 

در در 19 آذر 1398 در 11:32، مدیر انجمن گل من و تو گفته است :

سلام وقت بخیر کاش عکس ارسال میکردید تا بتونیم بهتر نظر بدیم ولی در کل مشکلاتی که گفتید از آبیاری زیاد و یا جمع شدن آب در گلدان هست حتما زهکشی رو بررسی کنید و زمانی که خاک گلدان کاملا خشک شده بسته به گلدان شما مثلا گلدانی با ارتفاع 8 سانتی متر دارید اجازه بدین تا عمق 3 سانتی متری خشک بشه و مجدد آبیاری کنید. اگر این روش آبیاری که بهتون گفتم رو انجام بدید تابستان با زمتسان فرقی نداره.

بزرگ ترین اشتباه تعیین زمان برای آبیاری هست که هر یاه بسته به محلی که در آن هست زمان خشک شدن خاک متفاوتی دارد.

قسمت های پوسیده رو کاملا جدا کنید و مجدد در یک خاک سبک با رطوبت کم قرار بدید تا ریشه بزنه آموزش زیر رو حتما ببنید برای کاکتوس ها هست.

تکثیر کاکتوس پوسیده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...